KittleMood vormiriided

Pakume stiilseid ja mugavaid vormiriideid, mis on disainitud ja õmmeldud just Sinu ettevõtte ja töötjate vajadustest ning soovidest lähtuvalt.

KittleMood kittelkleidid on alati taskutega, kuhu kõik vajalik kenasti ära mahub. Lisaks on neil avatavad hõlmad, et kleiti oleks lihtne selga panna ja seljast ära võtta. Vajadusel saab kleidi all kanda särki või soojemat sviitrit.

Vormiriide tegumoe, materjali, suuruse ning muud olulised omadused saad ise valida. Soovime, et iga kandja tunneks ennast meie rõivastes stiilsena ja mugavalt.

KittleMood kleidid ja muud rõivad valmivad võimalikult naha-, keskkonna- ja kasutajasõbralikest materjalidest. Valime õmblemiseks kangad, mis ei nõua keerulist hooldust ja mida on lihtne pesta ja triikida. Paljud meie kleidid sirguvad pesumasinast välja võttes ja riidepuu peal kuivades kandmiskõlbulikuks, nii et isegi triikrauda ei lähe vaja. Kõik meie kleidid on pestavad pesumasinas 30 kraadi juures.

Kangamustri ja -koostise valime Sinu ettevõtte vormiriiete jaoks just sellise, mis sobib interjööri ja ärivaldkonnaga. Saame selle valida nende hulgast, mis meil juba sortimendis on, või tellida tootjalt uue ja sobivama. Meil on ka enda kunstnik, kes võib luua päris unikaalse kangamustri ainult Sinu ettevõtte vormiriiete jaoks.

Kuigi kittelkleidid on meie põhitooteks, siis hea meelega õmbleme mugavad ja stiilsed vormiriided ka meestele – meestekitlid, särgid, põlled või kikilipsud – täpselt sellised nagu vaja.

Kõik meie rõivad disainitakse ja valmistatakse Eestis. Õmblemine võtab olenevalt kogusest aega 1-2 nädalat. Kui aga otsustame tellida kanga, mida hetkel meie sortimendis pole, võib tellimuse täitmiseks minna aega 4-5 nädalat.

Inspiratsiooni saamiseks ning meie töödega tutvumiseks vaata ringi meie kodulehel, kiika e-poodi, Facebooki ja Instagrami.

Huvi korral võta ühendust juba täna ja leiame just Sinu jaoks sobivaima lahenduse!

Kirjuta meile kittlefashioneesti@gmail.com või helista 56 65 55 50.

© 2021 Kittle Mood