KittleMood kittelkleidid

KittleMood kittelkleidid on kolme naise ühine looming. See teekond sai alguse puht praktilisest vajadusest naiseliku, mugava ja ajatu kleidi järele, mis oleks lihtsalt nii “oma”, et seda võiks kanda kodus, tööl ja puhkehetkel. Kleit, mis meil peas mõlkus, pidi vastama päris paljudele tingimustele. Õigepea saime aga aru, et “jalgratas” on juba leiutatud – meil on vaja taaselustada kunagine stiilne ja universaalne riideese- kittel!

Üsna kiiresti saime endale meelepärased suvekitlid selga ja sama kiiresti osteti need meil sõna otseses mõttes seljast ära. Uus eestimaine moebränd KittleMood oli sündinud!

Suvekitlitele järgnesid sügis-talvised kittelkleidid ning tänaseks oleme oma kitlitega täitnud paljude kaunite naiste riidekappe ja unistusi maailma kõige mugavamast kleidist. Me ei tooda sadu kleite lattu, vaid läheneme igale kliendile individuaalselt, seega on kõiki mudeleid vaid loetud eksemplarid. Kõik meie kitlid on Eestis disainitud ja valmivad toredate kohalike õmblejate kätetööna.

Kui sinu kapist on puudu üks mõnus nööpidega kittel või hoopi stiilne hõlmik, siis vaata ringi meie e-poes ja vali välja enda lemmik. Meie mudelid ja kangad on kõik omavahel kombineeritavad, seega igaühel on võimalus kujundada just enda maitsele vastav kleit. Samuti teame, et iga naine on unikaalne, seega siit-sealt vähendada või suurendada pole meie jaoks probleem, kui meie mõõdutabel Sulle täpselt ei sobi. Kui sa sellele vaatamata siiski aga sobilikku kittelkleiti ei leia, anna meile oma erisoovidest kindlasti teada, täidame need suurima rõõmuga!

Loe lisaks “Meie lood ja kleidid” ja jälgi meid ka Facebookis ja Instagramis.

Kanna kleiti, Kaunis Naine!

Kai, Katre ja Kristi

KittleMood asutajad ja andunud kitlikandjad

Miks kittel?

  • Kitlit on kerge selga panna ja seljast võtta, ilma et peaks rikkuma soengut ja meiki või võtma keerulisi joogapoose.
  • Kittel on alati taskutega, kuhu mahub huulepulk, mobiiltelefon, rahakott, võtmed ja muu eluks vajalik.
  • Kittel on naturaalsest ja mõnusast materjalist, mis ei vaja erihooldust ning laseb nahal hingata.
  • Kittel on stiilne, naiselik ja mugav riideese, mis kaunistab kandjat ning sobib kandmiseks nii kodus, tööl kui puhkehetkel.
© 2021 Kittle Mood